• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • PUP Sosnowiec

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Informacje ogólne

  Instrukcja wypełniania kreatora CV

  Instrukcja kreatora CV
  nazwa pola podpowiedź
  Imię W to pole wpisz swoje imię zaczynając od dużej litery, np. Grzegorz
  Nazwisko W to pole wpisz swoje nazwisko zaczynając od dużej litery i pamiętając, że jeżeli masz nazwisko dwuczłonowe to oddziel go zgodnie z zasadami pisowni.
  Twój adres e-mail Podaj własny adres e-mail pamiętając, że dla celów rekrutacji znacznie poważniej wygląda adres składający się z imienia i nazwiska a nie ksywki lub pseudonimu. Czy nie poważniej wygląda niż ?
  Twój numer telefonu Znacznie wygodniej, dla przyszłego pracodawcy, będzie skontaktować się z Tobą bezpośrednio pod telefonem komórkowym niż pod telefonem stacjonarnym.
  Ulica Podaj nazwę ulicy na której mieszkasz. Nie musi to być adres zameldowania, a jedynie tam gdzie obecnie przebywasz.
  Numer domu Podaj zarówno numer domu jak i mieszkania, jeżeli pracodawca będzie chcial się skontaktować pisemnie.
  Kod pocztowy Kod składa się z pól XX-XXX i w takim czytelnym standardzie go podaj.
  Miasto Podaj miejsce swojego zamieszkania.
  Stan cywilny Jeżeli chcesz to możesz uzupełnić to pole, nie zawsze jednak jego uzupełnienie pomoże w rozpatrzeniu Twojej kandydatury.
  Data Urodzenia RRRR-MM-DD
  Edukacja Podaj jaki kierunek, specjalność, nazwę szkoły i wszystkie informacje dotyczące twoich osiągnięć w trakcie trwania nauki w tej placówce. Staraj się rozdzielać odstępami kolejne wpisy.
  Szczegóły Zacznij od stanowiska. Jeżeli nadal pracujesz w danej firmie to ustaw jako zakończenie pracy bieżący miesiąc i napisz w szczegółach, że dalej pracujesz w tej firmie.
  Opis Nie rozpisuj się za nadto. W tym polu zwięzle opisz czego dotyczy dane osiągnięcie. Możesz zaznaczyć w czym będzie przydatne nowemu pracodawcy.
  O sobie Podaj kilka dodatkowych informacji na swój temat i swojej osoby. Jeżeli nie masz co pisać w tym polu to nie sil się na wymyślanie ale prawie każdy może powiedzieć o sobie, że umie pracować w grupie, że chętnie spotka się z pracodawcą aby zaprezentować się osobiście ...
  Hobby Podstawowe informacje o zainteresowaniach prywatnych powiedzą pracodawcy jakim typem człowieka jesteś. Nie wymyślaj niestworzonych rzeczy bo jak cię zapyta o szczegóły musisz umieć coś na ten temat powiedzieć.
  Zdjęcie Prawda jest taka, że w wielu zawodach bardzo ważna jest prezencja. Twoje podanie choćby nie wiem jak było dobrze napisane i tak może być odrzucone bo nie załączone zostało zdjęcie. Zastanów się czy fotografia będzie przydatna. Pamiętaj o tym, że nie może to być fotografia przy ognisku ze znajomymi ale poważne zdjęcie (byle nie smutne).
  Utworzono: 2014-03-05 14:07 | Redagował: Katowice IntraCOM 2014-03-06 08:18
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 2270

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl